Esame pasauliečių judėjimas, siekiantis Katalikų Bažnyčios Tradicijos išsaugojimo ir atstatymo ten, kur ji prarasta. Mes palaikome Katalikų Bažnyčios Tradiciją – ne tik tradicinę liturgiją, bet ir doktriną, katalikiškų principų laikymąsi kasdieniame gyvenime ir klasikinį mąstymą. Neatstovaujame jokios Bažnyčios kongregacijos ar organizacijos.

MŪSŲ VEIKIMO KRYPTYS:

– puoselėti ir skleisti žinią apie tradicinę liturgiją bei skatinti tradicinį katalikišką pamaldumą, priešintis vis radikalesniems liturgijos iškraipymams;

– sugrąžinti domėjimąsi tikru Katalikų Bažnyčios mokymu ir priešintis pastangoms katalikų doktriną palenkti šio pasaulio užgaidoms;

– ugdyti katalikišką kultūrą ir moralę visuomeniniame bei šeimos gyvenime ir priešintis visuomenės tvarką ir šeimą griaunančioms ideologijoms.

Nuo 2016 m. veikiame Facebook paskyroje Katalikų Tradicija, kur užtikrinę reguliarų katalikišką turinį surinkom gausų sekėjų skaičių. 2021 m. rugsėjo 5 d. pradėjome paramos rinkimo kampaniją tinklapio Katalikutradicija.lt paleidimui. Tinklapis pradėjo veiklą 2021 m. spalio 18 d. Šiuo metu vykdome antrąjį paramos rinkimo etapą, siekdami surinkti finansinę paramą, kuri leistų padidinti prie tinklapio dirbančių žmonių skaičių ir reikšmingai pagausinti reguliaraus turinio jame kiekį.

 

MŪSŲ KOMANDA:

Marius Parčiauskas – vyriausiasis redaktorius. Leidėjas, straipsnių autorius, katalikiškos leidyklos „Tradere“ įkūrėjas.

Kęstutis Choromanskis – redaktorius. Vertėjas, straipsnių autorius. Tarp kitų, išvertė šias knygas: Félix Sardà y Salvany, „Liberalizmas yra nuodėmė“; Hilaire Belloc, „Vergovinė valstybė“; Pal. Ona Kotryna Emerich, „Karti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Kančia“.

Rokas Gasparaitis – redaktorius. Tomistinės filosofijos licenciato Popiežiškajame šv. Tomo Akviniečio universitete Romoje studentas.   

Andrius Balsevičius – tinklapio techninės dalies prižiūrėtojas, turinio bendradarbis.

Taip pat daug kitų bendradarbių, triūsiančių dėl katalikų Tradicijos išsaugojimo ir atstatymo. Mūsų komanda nuolatos ieško savanorių tinklapio turinio bendradarbių, kurie galėtų padėti mums rašant bei verčiant straipsnius iš įvairių kalbų, transkribuojant garso įrašus ar suvedinėjant tekstus.

 

PAREMKITE MŪSŲ VEIKLĄ:

Paremti mūsų veiklą galite tiesioginiu banko pavedimu*:

VšĮ Tradicija
Juridinio asmens kodas: 306219114
LT583500010016181887 (Paysera)
Banko kodas 35000
* Turime paramos gavėjo statusą

Taip pat paremti galima naudojant Contribee platformą, kurioje galite skirti tiek vienkartinę, tiek reguliarią kasmėnesinę paramą.

 

REDAKCIJOS KONTAKTAI:

Susisiekti su redakcija galite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37060265688.

Labai laukiame pasiūlymų, kaip galėtume pagerinti tinklapio kokybę, taip pat pasiūlymų dėl straipsnių skelbimo ar naujienų, kurias reikėtų nušviesti.

  

KITOS MŪSŲ VEIKLOS:

– Youtube kanale skelbiame lietuviškai subtitruotas grigališkojo choralo ir kitas tradicines katalikiškas giesmes, katalikiškus vaizdo įrašus ir filmus;
– prisidedame prie katalikiškų leidinių leidybos, platiname šiuos leidinius kasmetinėje Vilniaus knygų mugėje, didžiuosiuose atlaiduose;
– organizuojame paskaitas, maldos akcijas ir protestus. Paskutinės mūsų organizuotos akcijos: Atsilyginimo Rožančius Kaunas Pride eitynių metu, Atsilyginimo Rožančius prie Vilniaus arkikatedros Baltic Pride eitynių metu, Laiškas vyskupams dėl šv. Komunijos dalijimo į rankas atšaukimo ir Peticija Danske bankui dėl katalikybę žeidžiančios reklamos.

 

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.