Tikėjimas - visi straipsniai

2022-06-13

Tiesa

Kai kurias tiesas žmogaus protas gali patirti visai be abejonės. – Yra tiesų, kurias žmogus taip stipriai žino, jog negali jomis abejoti. Aš esu. Tai yra tiesa ir aš ja negaliu abejoti. Nė vienas kitas žmogus negali abejoti, kad jis yra.
2020-03-08

Nekaltoji Marijos Širdis

Atlikdami pirmuosius šeštadienius, mes ne tik ypatingai pagarbiname Nekaltąją ir Sopulingąją Marijos Širdį, ne tik įvykdome Fatimos Dievo Motinos nurodymą melstis už nusidėjėlių atsivertimą, bet ir maldaujame Viešpatį Rusijos atsivertimo bei pažadėtojo…
2020-03-08

Švenčiausioji Jėzaus Širdis

Viešpats Jėzus, norėdamas, kad plačiau pasklistų Jo Švenčiausiosios Širdies garbinimas, nuo 1673 m. keliskart apsireiškė vizitietei vienuolei šv. Margaritai Marijai Alakok ir perdavė jai daug pažadų visiems Jo Švč. Širdies garbintojams.

Bažnyčia - visi straipsniai

2019-03-23

Teologinės žymės – kas tai?

Teologinės žymės naudojamos siekiant suklasifikuoti katalikų mokymo tiesas pagal jų tikrumo laipsnį. Šias žymes atitinka tam tikri teologiniai pasmerkimai, kurių griežtumas priklauso nuo neigiamos tiesos. Tiesa visada yra tiesa. Tačiau teologija skiria keletą…

Visuomenė - visi straipsniai

Šeima ir namai - visi straipsniai

Istorija - visi straipsniai

Kultūra - visi straipsniai

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.
Daugiau informacijos Sutinku Nesutinku