Vysk. Athanasius Schneideris
Vysk. Athanasius Schneideris

„Vienintelis kaltinimas, už kurį dabar neabejotinai gresia griežta bausmė, yra kruopštus Tėvų tradicijų laikymasis.“ Šie šventojo Bazilijaus žodžiai (Ep. 243) labai tinka Tailerio (Teksasas, JAV) vyskupo Jo Ekscelencijos Josepho E. Stricklando nušalinimui nuo pareigų iliustruoti. Vyskupo Josepho E. Stricklando nušalinimas reiškia juodą mūsų dienų Katalikų Bažnyčios dieną. Esame akivaizdžios neteisybės liudininkai. Neteisybės, nukreiptos prieš vyskupą, kuris atliko savo pareigą skelbdamas ir gindamas nekintamą katalikų tikėjimą bei moralę ir skatindamas liturgijos šventumą, ypač nepamirštamą tradicinį Mišių apeigyną. Visi supranta (net šio vyskupo priešai), kad jam pareikšti kaltinimai galiausiai yra nepagrįsti ir neproporcingi ir jais buvo pasinaudota kaip patogia proga nutildyti nepatogų pranašišką balsą Bažnyčioje.

Tai, kas IV a. per arijonų krizę nutiko vyskupams, kurie buvo nušalinti ir ištremti tik dėl to, kad be baimės skelbė tradicinį katalikų tikėjimą, vėl vyksta mūsų dienomis. Tuo pat metu keli vyskupai, kurie viešai remia ereziją, liturginius piktnaudžiavimus, gender ideologiją ir atvirai kviečia savo kunigus laiminti tos pačios lyties asmenų poras, nesusilaukia jokių Šventojo Sosto sankcijų.

Vyskupas Stricklandas tikriausiai įeis į istoriją kaip „JAV Bažnyčios Atanazas“, kurį, kitaip nei šventąjį Atanazą, persekioja ne pasaulietinė valdžia, o pats popiežius. Atrodo, kad jau kurį laiką vykstantis savotiškas nekintamam katalikų tikėjimui ir apaštališkajai disciplinai ištikimų vyskupų „valymas“ dabar pasiekė lemiamą etapą.

Tegul auka, kurios mūsų Viešpats prašė iš vyskupo Stricklando, duoda gausių dvasinių vaisių mūsų laikams ir amžinybei. Vyskupas Stricklandas ir kiti tikintys vyskupai, kurių jau buvo paprašyta atsistatydinti, kurie šiuo metu yra nustumti į užribį arba kurie bus kiti šioje eilėje, turėtų nuoširdžiai tarti popiežiui Pranciškui: „Šventasis Tėve, kodėl mus persekiojate ir mušate? Mes bandėme daryti tai, ko mūsų prašė visi šventieji popiežiai. Su broliška meile aukojame tokio persekiojimo ir tremties auką už jūsų sielos išganymą ir gerą Šventosios Romos Bažnyčios būklę. Iš tiesų mes esame geriausi Jūsų draugai, Švenčiausiasis Tėve!“

+ Athanasius Schneideris, Astanos Šv. Marijos vyskupijos vyskupas augziliaras

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.
 • Šis komentaras nebeskelbiamas.
  Vladas · 14:02 19/11/2023
  Sakau kas turtingas tas teisus. Genderistai turtingi, todėl popiežius ir klauso jų.  
 • Šis komentaras nebeskelbiamas.
  Mindaugas · 22:21 22/12/2023
  Problema tame, kad pats popiežius yra homoseksualas. Siekdamas savo tikslų jis susistatė vyskupus homoseksualus. O dabar netrukdomas po truputį įgyvendina savąją bažnyčios perėmimo ir griovimo strategiją, kuri kariniais terminais vadinama ,,Strateginio neapibrėžtumo strategija". 
  • Šis komentaras nebeskelbiamas.
   Katalikų Tradicija · 23:15 22/12/2023
   @Mindaugas Tai, kad jis proteguoja homoseksualius asmenis hierarchijoje, dar nereiškia, kad jis pats toks yra. Tokių įtarimų niekas jam nėra metęs. Tiesiog labai gali būti, kad tokius asmenis yra lengviau kontroliuoti ir užsitikrinti jų lojalumą.
Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.