Jules Breton La Bénédiction des blés en Artois

Esame pasauliečių judėjimas, siekiantis Katalikų Bažnyčios Tradicijos išsaugojimo ir atstatymo ten, kur ji prarasta. Mes palaikome Katalikų Bažnyčios Tradiciją – ne tik tradicinę liturgiją, bet ir doktriną, katalikiškų principų laikymąsi kasdieniame gyvenime ir klasikinį mąstymą. Neatstovaujame jokios Bažnyčios kongregacijos ar organizacijos.

Siekiame puoselėti ir skleisti žinią apie tradicinę liturgiją bei skatinti tradicinį katalikišką pamaldumą, priešintis vis radikalesniems liturgijos iškraipymams, taip pat sugrąžinti domėjimąsi tikru Katalikų Bažnyčios mokymu ir priešintis pastangoms katalikų doktriną palenkti šio pasaulio užgaidoms.

Svetainės www.katalikutradicija.lt veiklai labai reikalinga finansinė parama, be kurios nesugebėsime užtikrinti svetainės plėtros ir naujų projektų įgyvendinimo. Visa mūsų veikla išlaikoma iš smulkių tikinčiųjų aukų, neturime stambių rėmėjų. Todėl bet kokio dydžio parama yra svarbi. Prisidėkite prie katalikų Tradicijos išsaugojimo ir atstatymo ten, kur ji prarasta!

PARAMA TIESIOGINIU BANKO PAVEDIMU:

VšĮ Tradicija
Juridinio asmens kodas: 306219114
LT583500010016181887 (Paysera)
Banko kodas 35000

PARAMA SKIRIANT 1,2 proc. GPM:

Skirkite 1,2 proc. paramą „Katalikų Tradicijai“ internetu:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) (paspausdami puslapio nuorodą „Prisijungti prie EDS“).

2. Kairiajame vertikaliame meniu pasirinkite „Pildyti formą“.

3. Pagrindiniame lange tarp dažniausiai pildomų formų galite rasti „Prašymas skirti paramą“. Jį ir pasirinkite. Nematote tokio prašymo? Tuomet laukelyje „Formos kodas“ suveskite FR0512 kodą ir spauskite „Filtruoti“.

4. Lentelėje matysite FR0512 v.5 formą ir ties ja esantį žemės gaublio ženkliuką – spauskite ant jo ir, atsivėrus formos pildymo vedliui, pagal instrukcijas pildykite formą (arba koreguokite ankstesniais metais pateiktus duomenis).

5. Jei paramą už 2021 m. jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame vedlio lange matysite duomenis apie Jūsų skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti“ galėsite koreguoti ar pateikti naujus duomenis.

6. Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą VšĮ Tradicija – paieškoje Jums parodys mus. Pasirinkę spauskite „Tęsti“.

9. Taip pat galite nurodyti, iki kokio mokestinio laikotarpio norite skirti paramą: šiemet galite pasirinkti net iki 2026 metų – tuomet iki šių metų galėsite naujos formos nepildyti, o Jūsų parama pasieks mus kasmet. Ačiū iš anksto už tokį pasirinkimą! Viską užpildę spauskite „Tęsti“.

Iškilus keblumams, vadovaukitės VMI vaizdo vedliu – instrukcija, kurią galite peržiūrėti čia.

PARAMA TAMPANT MŪSŲ CONTRIBEE TURINIO PRENUMERATORIUMI:

Contribee platformoje esame sukūrę paskyrą Katalikų Tradicija, kurioje kasdien skelbiame tik prenumeratoriams skirtą įdomų katalikišką turinį: maldas, citatas, skaitinius ir kt. Be to, vieną kartą per mėnesį už rėmėjus aukojamos tradicinės šv. Mišios, kiekvieną šeštadienį kalbamas šv. Rožančius.

Kviečiame tapti mūsų turinio prenumeratoriumi ir skirti reguliarią kasmėnesinę paramą. Tokia parama mums leidžia planuoti savo veiklą. Daugiau informacijos apie skirtingus prenumeratų lygius rasite čia: www.contribee.com/katalikutradicija

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.