Laikmetis.lt   Publikuota iš: Laikmetis.lt
Pasaulio sveikatos organizacija

Remiantis naujausiu „Mail on Sunday“ pranešimu, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paragino panaikinti visus abortų apribojimus.

PSO yra speciali Jungtinių Tautų agentūra, kuriai pavesta rūpintis tarptautine visuomenės sveikata, ir teigia, kad jos pagrindinis tikslas yra „visoms tautoms pasiekti aukščiausią įmanomą sveikatos lygį“.

Pastaraisiais metais pagrindinis jų tikslas buvo visai kitoks: abortų legalizavimas visame pasaulyje per visus devynis nėštumo mėnesius nuo pastojimo iki pat gimimo.

Naujame PSO dokumente rekomenduojama „visiškai dekriminalizuoti abortus“ ir panaikinti įstatymus bei kitus teisės aktus, kurie „riboja abortą“ bet kokiu pagrindu.

Dokumente reikalaujama leisti abortą bet kokiomis aplinkybėmis – atmesti įstatymus, draudžiančius nėštumo nutraukimą. Siekiama atšaukti reikalavimus dėl gydytojų, psichologų sutikimo darytis abortą, kuo labiau išplėsti abortyvinių tablečių naudojimą.

Taip pat PSO reikalaujama apriboti medicinos specialistų teises atsisakyti dalyvauti abortuose dėl sąžinės.

Jungtinės Tautos palankiai įvertino šį patarimą, teigdama, kad kūdikius įsčiose saugantys įstatymai yra „nereikalingos politinės kliūtys saugiam abortui“.

Kaip paaiškėjo, dokumentas daugiausia yra abortų pramonės produktas. PSO pasirinko dvylika „išorės ekspertų“, kad sukurtų savo rekomendacijas. Viena jų buvo dr. Dhammika Perera, pasaulinė Marie Stopes International medicinos direktorė. Marie Stopes yra Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi abortų įmonė, kuri atlieka 60 000 abortų kiekvienais metais. D. Perera pasisako už vėlyvą abortą ir teigia, kad žodis „įsčios“ yra nepriimtinas, nes jis „organams suteikia emocinę ir simbolinę vertę“.

Įtraukti ir kiti PSO „ekspertai“. Laura Castleman iš Planned Parenthood Mičigano, kitos abortų organizacijos; Karthik Srinvasan iš Tarptautinės planuotos tėvystės ir Christina Zampas iš pasaulinio reprodukcinių teisių centro, kuris visame pasaulyje užsiima abortų pramone. Tai yra „ekspertai“, kuriuos PSO pasirinko peržiūrėti savo „Abortų priežiūros gaires“.

Britų parlamento narė Fiona Bruce iš visų partijų parlamentinės „Pro-Life“ grupės „Mail on Sunday“ sakė, kad pranešimas „tikrai šokiruojantis“, pažymėdama, kad „žmogaus gyvybė gali baigtis dar iki gimimo momento, tačiau po dienos, valandos, net po kelių akimirkų panašus veiksmas prieš vaiką gali būti laikomas žmogžudyste.“

Tikėtina, kad PSO ekspertai prieštarautų emocinei kalbai, kurią F. Bruce vartojo tiksliai apibūdindamas jų rekomendacijas.

Pasaulio sveikatos organizacija kelia grėsmę milijonams vaikų įsčiose visame pasaulyje ir turėtų būti tokia laikoma.

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias

Patinka, ką skelbiame?

Sekite mus socialiniuose tinkluose.

0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.