Laikmetis.lt   Publikuota iš: Laikmetis.lt
Kard. Raymond Burke
Kard. Raymond Burke

Popiežiaus Pranciškaus asmeninis biografas Austinas Ivery teigia, kad pontifikas ketina atimti iš kardinolo Raymondo Burke’o Romos butą ir atlyginimą, pranešė Lifesitenews.com.

Lapkričio 29 d. Ivery interneto svetainėje „Where Peter Is“ rašė, kad pirmadienį buvo susitikęs su popiežiumi, kuris patvirtino, jog ketina atimti iš kardinolo Burke’o Romos butą ir atlyginimą.

„Per mūsų pokalbį Pranciškus man pasakė, kad nusprendė atimti iš kardinolo Burke’o jo pagrindines privilegijas – butą ir atlyginimą, nes jis tomis privilegijomis naudojosi prieš Bažnyčią“, – rašė Ivery.

Anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, gauta iš neatskleidžiamo šaltinio Vatikane, kad popiežius ne tik ketina atimti iš kardinolo Burke'o butą ir atlyginimą, bet ir atvirai vadino jį savo priešu. Pasak Ivery, Pranciškus tvirtino, kad nevadino Burke’o „priešu“. Popiežius sakė, kad niekada nevartojo žodžio „priešas“ ar įvardžio „mano“, o „tiesiog išsakė šį faktą per dikasterijų vadovų susitikimą, nepateikdamas konkretaus paaiškinimo“.

Amerikietis kardinolas Raymundas Burke’as nuo pat Pranciškaus pontifikato pradžios yra jo nemėgstamas „tikriausiai todėl, kad įkūnija kai kuriuos popiežių labiausiai erzinančius elementus: jis yra amerikietis ir nuolat primena Bažnyčios doktriną bei Tradiciją; be to, jis gyvena Romoje, per žingsnį nuo Šventojo Petro aikštės, iš kur – kaip mano popiežius – jis gali ,rengti sąmokslą’ prieš jį”, – rašė „New Daily Compass”.

Šis kardinolas ne kartą viešai kritikavo popiežių kaltindamas jį Bažnyčios griovimu.

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.