Šv. Ignaco ir Advento rekolekcijos

Kovo mėnesį Šv. Pijaus X kunigų brolija Kaune (Šv. Kazimiero priorate, Birutės g. 1) organizuoja net dvi tradicines rekolekcijas, kuriose dalyvauti kviečia visus norinčius. Rekolekcijų metu suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas. Šios rekolekcijos  kol kas vienintelės rekolekcijos Lietuvoje, kurių metu šv. Mišios aukojamos ir sakramentai teikiami tik tradicinėmis apeigomis.

Kovo 1-3 dienomis Gavėnios rekolekcijos „Kryžiai šeimos gyvenime“. Rekolekcijas ves kun. Edmundas Naujokaitis, jų pradžia kovo 1 d., penktadienį, 18.00, pabaiga: kovo 3 d., sekmadienį, 11.30. Registruotis būtina pas kun. E. Naujokaitį: tel. 8-604-57293, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Yra galimybė pernakvoti priorate iš šeštadienio į sekmadienį. Dėl nakvynės būtina susitarti. Registruoti dalyviai (nakvojantys ir ne) gaus vakarienę šeštadienį. Už nakvynę prašoma laisvos aukos. Taip pat galima dalyvauti paskaitose vien šeštadienį ir sekmadienį.

Kovo 4-9 dienomis Šv. Ignaco dvasinės pratybos. Rekolekcijas ves kun. Edmundas Naujokaitis ir kun. Gytis Karčiauskas. Šv. Ignaco dvasinės pratybos – tai susikaupimo, maldos ir dvasinio apsivalymo dienos. Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje šių Pratybų dėka atrado katalikų tikėjimą, pradėjo naują gyvenimą, išgirdo Dievo pašaukimą kunigystei ar vienuoliškai tarnybai.

Kiekvienas žmogus turėtų nors kartą gyvenime savęs paklausti: IŠ KUR AŠ ATĖJAU IR KUR EINU? Kas manęs laukia po mirties? Kaip tam pasiruošti? KOKS MANO GYVENIMO TIKSLAS? Kaip gyventi, kad jį pasiekčiau? Ar taip gyvenau ligi šiol? KOKIĄ VIETĄ MANO GYVENIME TURĖTŲ UŽIMTI MANO KŪRĖJAS IR IŠGANYTOJAS? Ar turiu klausyti Jo įsteigtos Katalikų Bažnyčios ir naudotis šventaisiais sakramentais? Ar šventosios Mišios turėtų tapti mano gyvenimo centru?

Šv. Ignaco rekolekcijos buvo popiežių pripažintos geriausiomis Bažnyčioje ir tinkamomis visiems žmonėms, net nutolusiems nuo tikėjimo. Šv. Ignaco Pratybos visada bus viena iš veiksmingiausių priemonių pasaulio dvasiniam atgimimui ir jo teisingai tvarkai pasiekti, bet su sąlyga, kad jog išliks autentiškomis šv. Ignaco Pratybomis“ (pop. Pijus XII, 1948 spalio 24 d.).

Rekolekcijų pradžia: kovo 4 d., pirmadienį, 16 val., pabaiga: kovo 9 d., šeštadienį, 10.30 val. Registruotis galima iki vasario 25 d. pas kun. E. Naujokaitį: tel. 8-604-57293, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Būtina dalyvauti visas dienas ir nakvoti priorate. Iš dalyvių prašoma 100 eurų aukos, rekolekcijų metu suteikiamas maitinimas. Vietų skaičius ribotas.

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.