Šv. Ignacas Lojola
Šv. Ignacas Lojola

Šv. Pijaus X kunigų brolija gruodžio 12-17 dienomis kviečia į Šv. Ignaco rekolekcijas, kurias ves kunigai Edmundas Naujokaitis ir Gytis Karčiauskas.

Rekolekcijos vyks Šv. Kazimiero priorate (Birutės g. 1, Kaune). Rekolekcijų pradžia: gruodžio 12 d., pirmadienį, 16 val., pabaiga: gruodžio 17 d., šeštadienį, 10.30 val. Dalyviams suteikiamas kambarys priorate, būtina dalyvauti visas rekolekcijų dienas. Iš dalyvių prašoma 80 eurų aukos.

Šv. Ignaco Dvasinės pratybos – tai susikaupimo, maldos ir dvasinio apsivalymo dienos. Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje šių Pratybų dėka atrado katalikų tikėjimą, pradėjo naują gyvenimą, išgirdo Dievo pašaukimą kunigystei ar vienuoliškai tarnybai.

Kiekvienas žmogus turėtų nors kartą gyvenime savęs paklausti: iš kur aš atėjau ir kur einu?

Kas manęs laukia po mirties? Kaip tam pasiruošti? Koks mano gyvenimo tikslas? Kaip gyventi, kad jį pasiekčiau? Ar taip gyvenau ligi šiol?

Kokią vietą mano gyvenime turėtų užimti mano Kūrėjas ir Išganytojas?

Ar turiu klausyti Jo įsteigtos Katalikų Bažnyčios ir naudotis šventaisiais sakramentais?

Ar šventosios Mišios turėtų tapti mano gyvenimo centru?

Šv. Ignaco rekolekcijos buvo popiežių pripažintos geriausiomis Bažnyčioje ir tinkamomis visiems žmonėms, net nutolusiems nuo tikėjimo. ,,Šv. Ignaco Pratybos visada bus viena iš veiksmingiausių priemonių pasaulio dvasiniam atgimimui ir jo teisingai tvarkai pasiekti, bet su sąlyga, kad jog išliks autentiškomis šv. Ignaco Pratybomis.“ (pop. Pijus XII, 1948 spalio 24 d.)

Rekolekcijų metu kiekvieną dieną dalyvaujama tradicinėse šv. Mišiose, kartu meldžiamasi, klausoma paskaitų ir vykdomi dvasiniai apmąstymai. Visų Dvasinių pratybų metu laikomasi tylos.

Rekolekcijos atviros visiems. Norintys dalyvauti turi užsiregistruoti pas kun. Edmundą Naujokaitį, tel. 860457293, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.