Fatimos Dievo Motina

Vyskupas Athanasius Schneideris išplatino savo parašytą maldą, prašančią priartinti Nekaltosios Marijos Širdies triumfą (visas maldos tekstas apačioje).

Šioje maldoje prašoma, kad popiežius Pranciškus, atlikęs Rusijos paaukojimą Nekaltajai Marijos Širdžiai, taip pat patvirtintų atsilyginimo Komunijos pirmaisiais mėnesio šeštadieniais praktiką, kaip kad norėjo Dievo Motina. Galiausiai, maldoje prašoma priartinti Fatimos pažadų, kad Rusija atsivers į katalikybę, žmonijai bus dovanotas taikos laikotarpis, o Bažnyčiai autentiškas atsinaujinimas, išsipildymą.

1917 m. liepos 13 d., trečiojo apsireiškimo Fatimoje metu, Dievo Motina pirmą kartą užsiminė apie „Rusijos paaukojimą“, pareikšdama, kad tas aktas yra vienintelis veiksmingas vaistas krikščionybės išgelbėjimui nuo labai pavojingų klaidų ir labai didelio blogio:

Dievas nori pasaulyje įsteigti mano Nekaltosios Širdies garbinimą. Jei bus daroma tai, ką aš jums sakau, daug sielų bus išgelbėta ir bus taika. Karas (I pasaulinis – red. past.) artėja į pabaigą, tačiau jei nebus liautasi įžeidinėti Dievą, Pijaus XI valdymo metu prasidės kitas, dar blogesnis karas. (...) Kad jus nuo to apsaugočiau, aš ateisiu ir prašysiu Rusijos paaukojimo mano Nekaltajai Širdžiai bei atsilyginimo Komunijos pirmaisiais mėnesių šeštadieniais. Jei mano norų bus klausoma, Rusija atsivers ir bus taika; jei ne, ji išplatins savo klaidas pasaulyje, kils karai ir Bažnyčios persekiojimai, teisuoliai bus žudomi ir šventasis Tėvas turės daug kentėti, kai kurios tautos bus sunaikintos. Bet galiausiai mano Širdis triumfuos. Šventasis Tėvas paaukos man Rusiją, kuri atsivers ir pasauliui bus dovanotas taikos laikotarpis“.

Dievo Motina sugrįži, apsireikšdama s. Liucijai Tuy (Ispanijoje) 1929 liepos 13 d. Šio naujojo apsireiškimo metu Marija perdavė regėtojai šį prašymą: „Atėjo akimirka, kurią Dievas skatina Šventąjį Tėvą kartu su viso pasaulio vyskupais pašvęsti Rusiją mano Nekaltajai Širdžiai. Dievas pažada šiuo būdu ją išgelbėti. Tiek daug sielų yra Dievo teisingumo pasmerkiamos dėl nuodėmių, kurios padaromos prieš mane. Dėl to ateinu prašyti atsiteisimo. Aukokis šia intencija ir melskis“.

Pirmieji sestadieniai

Vykdydama šią pasiuntinybę, sesuo Liucija 1930 m. gegužę išsiuntė du laiškus savo nuodėmklausiui kun. Gonçalvesui. Ten ji nurodo dangaus prašymus, glaudžiai susiedama atsilyginimo Nekaltajai Marijos Širdžiai pamaldumą su Rusijos pašventimu: „Gerasis Dievas pažada nutraukti persekiojimus Rusijoje, jeigu Šventasis Tėvas panorės įsakyti katalikiško pasaulio vyskupams, kad kartu su juo įvykdytų IŠKILMINGĄ ir VIEŠĄ atsiteisimo ir Rusijos pašventimo Švenčiausiosioms Jėzaus ir Marijos Širdims aktą ir jeigu Jo Šventenybė pažadės patvirtinti ir rekomenduoti atsilyginamojo pamaldumo praktiką pirmaisiais mėnesių šeštadieniais, tie persekiojimai liausis.

Dalinamės išverstu šios maldos tekstu.

***

Malda už Nekaltosios Marijos Širdies triumfo priartinimą

O Nekaltoji Marijos, šventosios Dievo Motinos ir mūsų švelniosios Motinos Širdie, pažvelk į vargus, kuriuos išgyvena visa žmonija dėl materializmo, bedievystės ir katalikų tikėjimo persekiojimo išplitimo.

Mūsų dienomis Mistinis Kristaus Kūnas kraujuoja nuo tokios daugybės žaizdų, kurias sukėlė nebaudžiamas erezijų plitimas Bažnyčios viduje, nuodėmių prieš Šeštąjį Dievo įsakymą pateisinimas, žemės, o ne dangaus karalystės siekimas, siaubingos šventvagystės prieš Švenčiausiąją Eucharistiją, ypač dėl Komunijos į rankas praktikos, ir Šventųjų Mišių tvarkos protestantiška pertvarka.

Šių išbandymų akivaizdoje pasirodė Rusijos paaukojimo Tavo Nekaltajai Širdžiai, atlikto popiežiaus vienybėje su pasaulio vyskupais, šviesa. Fatimoje tu taip pat prašei atsilyginimo Komunijos pirmaisiais mėnesio šeštadieniais. Išmelsk iš savo Dieviškojo Sūnaus ypatingą malonę popiežiui, kad jis patvirtintų šią atsilyginimo Komunijos pirmaisiais mėnesio šeštadieniais praktiką.

Tepriartina visagalis Dievas laiką, kuomet Rusija atsivers į katalikų vienybę, žmonijai bus duotas taikos laikotarpis, o Bažnyčiai suteiktas autentiškas atnaujinimas katalikų tikėjimo grynume, dieviškojo garbinimo ir krikščioniško gyvenimo šventume. O Visų Malonių Tarpininke, o Šventojo Rožančiaus Karaliene ir mūsų švelnioji Motina, savo gailestingas akis į mus akreipki ir maloningai išklausyk šią maldą, kurią meldžiamės su pasitikėjimu. Amen.

+ Athanasius Schneider

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.
Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų