Fatimos Dievo Motina
Fatimos Dievo Motina

Kovo 2 dieną Ukrainos lotynų apeigų katalikų vyskupai paprašė popiežių Pranciškų konsekruoti Ukrainą ir Rusiją Nekaltajai Marijos Širdžiai.

Laiške popiežiui Ukrainos vyskupai teigia, kad jie rašo „neaprėpiamo skausmo ir baisaus išbandymo mūsų žmonėms“ valandą ir atsiliepdami į daugybės tikinčiųjų prašymą paaukoti Rusiją Nekaltajai Marijos Širdžiai.

„Atsakydami į šiuos prašymus, nuolankiai prašome Jūsų Šventenybę viešai atlikti Ukrainos ir Rusijos paaukojimo Nekaltajai Marijos Širdžiai aktą, kaip Fatimoje prašė Švenčiausioji Mergelė“, - teigiama laiške.

„Tepriima mūsų maldą Dievo Motina, Taikos Karalienė: Regina pacis, ora pro nobis.“

Ukrainos vyskupai savo internetinėje svetainėje taip pat ukrainiečių kalba paskelbė atnaujintą Ukrainos paaukojimo Nekaltajai Marijos Širdžiai aktą, kurį prašo kalbėti po šv. Mišių ir privačiai.

Dievo Motina, 1917 m. apsireiškusi trims regėtojams Fatimoje (Portugalija), prieš pat Spalio revoliuciją Rusijoje, kalbėjo: „Kad jus nuo to (daugelio sielų ėjimo į pragarą ir Dievo bausmių pasauliui – red.) apsaugočiau, aš ateisiu ir prašysiu Rusijos paaukojimo mano Nekaltajai Širdžiai bei atsilyginimo Komunijos. Jei mano norų bus klausoma, Rusija atsivers ir bus taika; jei ne, ji išplatins savo klaidas pasaulyje, (...) bet galiausiai mano Širdis triumfuos. Šventasis Tėvas paaukos man Rusiją, kuri atsivers ir pasauliui bus dovanotas taikos laikotarpis.“

1982 m. Fatimoje ir 1984 m. Romoje popiežius Jonas Paulius II paaukojo pasaulį Nekaltajai Marijos Širdžiai, bet Rusija nebuvo paminėta. Prie šio akto neprisidėjo pasaulio vyskupai, todėl, kaip pareiškė Fatimos regėtoja sesuo Liucija, tai nėra Marijos noro įvykdymas. Nors komunistinė imperija žlugo, bet nei Rusijoje, nei pasaulyje neišnyko komunistinės Rusijos klaidos: materializmas, ateizmas, valstybinė prievarta prieš religiją, Dievo apreikšto tikėjimo bei Jo Įsakymų nepaisymas.

Išeitis iš dabartinės visuomenės ir Bažnyčios krizės yra paprasta – pasitikėti Švč. M. Mergele ir jos pažadu, atlikti tikrą Rusijos paaukojimą. Tai yra paprasčiausias kelias į Rusijos atsivertimą, nuo kurio priklauso Nekaltosios Širdies triumfas visame pasaulyje.

Išsamią informaciją apie apsireiškimus Fatimoje galite rasti šiame straipsnių cikle.


Organizuojamas kreipimasis į Lietuvos vyskupus dėl Rusijos paaukojimo Švč. Mergelės Marijos Nekaltajai Širdžiai. Pasirašyti galite čia.

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.