1,2% GPM paramos prašymas

Atėjo laikas pasirinkti, kam skirsite 2,4 proc. nuo praeitais metais sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Iš jų 1,2 proc. skirti galima paramos gavėjams, 0,6 proc. politinėms partijoms ir dar 0,6 proc. profesinėms sąjungoms. Deklaruoti pajamas ir sumokėti mokesčius, kaip ir kasmet, reikia iki gegužės 2 d.

Kviečiame šiais metais 1,2 proc. nuo sumokėto GPM skirti mūsų veiklai, kuria siekiame katalikų Tradicijos išsaugojimo ir atstatymo ten, kur ji prarasta. Taip pat paramą mums galima skirti banko pavedimu į paramos sąskaitą bei skiriant periodinę paramą Contribee platformoje.

Esame pasauliečių judėjimas, palaikantis Katalikų Bažnyčios Tradiciją – ne tik tradicinę liturgiją, bet ir doktriną, katalikiškų principų laikymąsi kasdieniame gyvenime ir klasikinį mąstymą.

Siekiame puoselėti ir skleisti žinią apie tradicinę liturgiją bei skatinti tradicinį katalikišką pamaldumą, priešintis vis radikalesniems liturgijos iškraipymams, taip pat sugrąžinti domėjimąsi tikru Katalikų Bažnyčios mokymu ir priešintis pastangoms katalikų doktriną palenkti šio pasaulio užgaidoms.

Mūsų svetainės veiklai labai reikalinga finansinė parama, be kurios nesugebėsime užtikrinti svetainės plėtros ir naujų projektų įgyvendinimo. Visa mūsų veikla išlaikoma iš smulkių tikinčiųjų aukų, neturime stambių rėmėjų. Todėl bet kokio dydžio parama yra svarbi.

Instrukcija, kaip galite mums skirti 1,2 proc. nuo sumokėto GPM:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) (paspausdami puslapio nuorodą „Prisijungti prie EDS“).

2. Kairiajame vertikaliame meniu pasirinkite „Pildyti formą“.

3. Pagrindiniame lange tarp dažniausiai pildomų formų galite rasti „Prašymas skirti paramą“. Jį ir pasirinkite. Nematote tokio prašymo? Tuomet laukelyje „Formos kodas“ suveskite FR0512 kodą ir spauskite „Filtruoti“.

4. Lentelėje matysite FR0512 v.5 formą ir ties ja esantį žemės gaublio ženkliuką – spauskite ant jo ir, atsivėrus formos pildymo vedliui, pagal instrukcijas pildykite formą (arba koreguokite ankstesniais metais pateiktus duomenis).

5. Jei paramą už 2022 m. jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame vedlio lange matysite duomenis apie Jūsų skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti“ galėsite koreguoti ar pateikti naujus duomenis.

6. Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą VšĮ Tradicija – paieškoje Jums parodys mus. Pasirinkę spauskite „Tęsti“.

9. Taip pat galite nurodyti, iki kokio mokestinio laikotarpio norite skirti paramą: šiemet galite pasirinkti net iki 2027 metų – tuomet iki šių metų galėsite naujos formos nepildyti, o Jūsų parama pasieks mus kasmet. Ačiū iš anksto už tokį pasirinkimą! Viską užpildę spauskite „Tęsti“.

Iškilus keblumams, vadovaukitės VMI vaizdo vedliu – instrukcija, kurią galite peržiūrėti čia.

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.