Laikmetis.lt   Publikuota iš: Laikmetis.lt
Kadras iš filmo „Kristaus kančia“
Kadras iš filmo „Kristaus kančia“

Kino žurnalistas Jordanas Ruimy‘s pranešė, kad Melas Gibsonas artimiausiais mėnesiais pagaliau pradės statyti filmą „Kristaus kančia: Prisikėlimas.“

„Jimas Caviezelis (aktorius, vaidinęs Jėzų Kristų filme „Kristaus kančia“ – red.) sugrįš Jėzaus vaidmenyje“, – rašė Ruimy‘s savo tinklaraštyje WorldofReel.com.

Be to, IMBD.com nurodo, kad naująjį filmą planuojama išleisti 2024 m.

„Kristaus kančia“ tebėra visų laikų pelningiausias krikščioniškos tematikos filmas, kuriame pasakojama apie paskutines Jėzaus valandas prieš nukryžiavimą, uždirbęs 370 mln. dolerių.

„Tęsinys kuriamas jau maždaug dešimtmetį“, – rašė Ruimy‘s. – „Gibsonas intensyviai dirbo prie scenarijaus su „Narsiosios širdies“ scenaristu Randallu Wallace’u – jau buvo parengti šeši juodraščiai“, – rašė jis. – „Prisikėlimas“ bus skirtas dvidešimt keturioms valandoms, apimančioms Jėzaus kančią ir įvykius, vykusius per tris dienas nuo nukryžiavimo iki prisikėlimo.“

Anksčiau, 2004 m., M. Gibsonas atskleidė, kad filmas apie Kristaus kančią jam buvo gili dvasinė patirtis. Anot Melo, jis jautė, kad Dievas vedė link jos.

„Prieš kelerius metus, – 2004 m. jis pasakojo „DTS Voice“, – žiūrėjau pro langą ir galvojau, kodėl neturėčiau ten šokti. Gyvenimas neturėjo prasmės, buvo nuobodu.

Aš buvau blogas vaikinas… tikrai baisus. Mano nuodėmės buvo pirmosios, dėl kurių Jis buvo prikaltas prie kryžiaus. Todėl taip norėjau papasakoti Jo istoriją.“

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.