Apranga

 • 1960 m. kardinolo ganytojiškas laiškas dėl naujų madų moterų aprangoje

  2023.09.07Kard. Giuseppe Siri

  Pirmiausia norime pateikti svarų moralinį įvertinimą to fakto, kad moterys nešioja vyriškus drabužius. Taigi mūsų svarstymas bus susijęs vien tik su moralės klausimu.

 • Aprangos menas: dvi mąstymo mokyklos

  2022.06.09Anna Kalinowska

  Kuomet kalbame apie aprangos meną, tarp pamaldžių katalikų egzistuoja dvi mąstymo mokyklos. Pirmoji kaip aukščiausią tikslą iškelia kuklumą; antroji gi aukština normalumą. Deja, galima sakyti, kad abi šios mokyklos galutinai nepasiekia tikslo.

 • Aprangos menas: ko galime pasimokyti iš seserų vienuolių?

  2023.08.16Anna Kalinowska

  Kaip ir religinės seserys, katalikės moterys pasaulyje turi teikti pirmenybę tiesai ir grožiui, o ne „normalumui“.

 • Aprangos menas: mokykimės iš Išmintingosios moters

  2023.02.01Anna Kalinowska

  Prisitaikymas prie visiškai „normalios“ šiuolaikiniais standartais aprangos nėra neutralus veiksmas. Bent jau ne šiais laikais. Tai visada reiškia prisitaikymą prie bjaurumo, o dažnai ir prie visiško nepadorumo.

 • Aprangos menas: Normalumo mokyklos problemos

  2023.01.06Anna Kalinowska

  Žmonės priprato prie pasaulio poezijos panaikinimo, prie gyvenimo mechanizavimo, prie grožio išstūmimo, tačiau dėl to nė kiek nesumažėja šio organiško, tikrai žmogiško gyvenimo žavesio sunaikinimo poveikis žmogaus laimei.

 • Nepadorumo molekulės

  2023.09.23Julian Kwasniewski

  Nepadorumas aprangoje ne tik nesąžiningas, bet ir siaubingai trukdo vyrų ir moterų tarpusavio santykiams ir juos žeidžia.

Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.