Maldos iniciatyva už Lietuvos valdančiuosius

Akcijos „Maldos skydui už šeimą – namų bažnyčią, visuomenės ir valstybės pagrindą“ iniciatoriai kviečia naujai maldos akcijai: kviečiama iki spalio 1 d. melstis ir įsipareigoti pasninkui už Lietuvos valdžią.

Šiuo sudėtingu metu mūsų valdžios vyrai ir moterys priiminėja sprendimus, kurie lems Lietuvos valstybės ir jos žmonių ateitį.

Mes, krikščionys, galime padėti jiems kovoti nematomą dvasinę kovą ne su krauju ir kūnu, bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šių tamsybių pasaulio valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis dangaus aukštumose (Ef 6, 13).

Pagrindiniai krikščionio „ginklai“ – tai malda ir pasninkas. Viešpats yra pažadėjęs, kad jeigu kas iš jūsų susitars žemėje dviese melsti kokio dalyko, jiems mano dangiškasis Tėvas jį suteiks. (Mt 18, 19).

Taigi, kviečiame jus melstis ir pasninkauti už Lietuvos valdžios atsivertimą, nes danguje bus daugiau džiaugsmo dėl vieno atsivertusio nusidėjėlio negu dėl devyniasdešimt devynių teisiųjų, kuriems nereikia atsiversti“ (Lk 15, 7).

Kviečiame melstis už tai, kad visi atsakingas pareigas valstybėje einantys asmenys asmeniškai patirtų Dievo meilę, kad nusigręžtų nuo savo klaidų ir jas taisytų, kad atpažintų Dievo jiems skirtą misiją šiame pasaulyje, kad turėtų pakankamai valios ją įgyvendinti ir kad, atėjus metui, būtų tinkami tapti Dievo karalystės gyventojais. Nenorime skirstyti valdžios žmonių į geruosius ir bloguosius, nes visi (įskaitant čia rašančiuosius ir skaitančiuosius) esame nusidėjėliai ir mums visiems reikalingas atsivertimas bei Dievo malonė.

Kviečiame pasirinkti (sąrašas čia) vieną įstatymų leidžiamosios (Seimo, Europos parlamento), vykdomosios (Vyriausybės) ar teisinės valdžios (Konstitucinio Teismo) tarnautoją ir įsipareigoti už jį maldai bei pasninkui iki 2022 m. spalio mėn. 1 d.

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.
  • Šis komentaras nebeskelbiamas.
    SmikiZ · 10:52 29/06/2022
    Tik viena nedidelė korekcija - Lk 15, 7 iš tiesų kalbama ne apie atsivertusį, bet atgailaujantį nusidėjėlį. Kun. Č. Kavaliausko vertimas šiuo atveju nebuvo itin tikslus, nors jis šiuo metu vis dar laikomas pagrindiniu. Atgaila – yra tai, ko mes visi stokojame, be to, būtent jos prašė Švč. Dievo Motina savo paskutiniuose privačiuose apreiškimuose. Čia galima prisiminti Fatimą, bet ne vien tik tai.
Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.