Kūrinys „Dievas yra translytis“
Kūrinys „Dievas yra translytis“

Niujorko arkivyskupija tiria Manheteno katalikų parapijos sprendimą surengti meno parodą pavadinimu „Dievas yra translytis: Queer dvasinė kelionė“. Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje atidaryta paroda, kurioje „vaizduojama queer dvasinė kelionė“ ir teigiama, kad „velnio nėra“.

Šv. apaštalo Pauliaus parapijoje, kuriai vadovauja tėvai paulistai, veikia tarnystė „Out at St Paul“, kuri, kaip rašoma parapijos interneto svetainėje, yra „mūsų tarnystė ir pagalba gėjų, lesbiečių, biseksualų, translyčių ir queer bendruomenei“.

Ši tarnyba turi interneto svetainę ir Facebook puslapį. „Dievo meilė patvirtina translyčius vaikus, saugo translyčius vaikus, išklauso translyčius vaikus, kovoja už translyčius vaikus, džiaugiasi translyčiais vaikais“, - rašoma vienos nuotraukos aprašyme.

Adah Unachukwu paroda „Dievas yra translytis“ „identifikuoja queer dvasinę kelionę pagal tris svarbius punktus: pasiaukojimą, tapatybę ir bendrystę", - rašoma „meno kūrinio“ aprašyme. Apie menininkę žinoma tik tiek, kad ji Fordhamo jėzuitų universitete baigė medijų dizaino bakalauro studijas ir skelbiasi esanti homoseksuali.

„Paveikslas „Aukojimas“ ir jį papildantis veiksmas vaizdo įraše kalba apie būtinybę nusimesti seną gyvenimą ir asmenybę, kad galėtum susitelkti į savo dvasinį poreikį. Nėra velnio, tik praeities aš“, - rašoma aprašyme.

Niujorko arkivyskupija teigia apie parodą sužinojusi tik iš žiniasklaidos. Parapijiečiai kreipėsi į vyskupijos ordinarą pasibaisėję. „Bažnyčia neturėtų propaguoti tokių dalykų“, - sakė New York Post vienas supykęs parapijietis. Kiti piktinosi, kad homoseksualų lobistai nori primesti savo pažiūras visiems kitiems.

Arkivyskupija, vadovaujama kardinolo Timothy Dolano, pradėjo tyrimą dėl Šv. apaštalo Pauliaus parapijos, kuriai vadovauja t. Rickas Walshas iš 1858 m. Niujorke įkurto Šv. apaštalo Pauliaus kunigų misionierių ordino.

Manheteno parapija laikoma „liberalia“. Ji jau anksčiau „viešai priėmė LGBTQ+ bendruomenės narius“. Tačiau tai ir yra visa „homoseksualų pastoracijos“ problema. Ji prisistato kaip homoseksualų pastoracija, kas yra suprantama, tačiau daugeliu atvejų paaiškėja, kad tai yra užmaskuotas homoseksualų lobistų avantiūrizmas.

Homoseksualumas yra iškrypimas, jis prieštarauja prigimčiai: jis neatitinka dieviškosios kūrinijos tvarkos, kurią atspindi prigimtinis įstatymas. Visais laikais į Bažnyčią bandė įsibrauti svetimos Bažnyčiai dvasios, taip šiuo metu joje plinta homoseksualų lobistų propaguojama genderizmo ideologija.

Homoseksualumo skatinimas Bažnyčioje, ypač prisidengiant pastoracine veikla, yra erezija. Vis radikalesnėmis provokacijomis siekiama nenatūralumą paversti normaliu dalyku. Nepastebimai pereinama nuo meilės, kuri turėtų mus įkvėpti tarnauti visiems, prie nenormalumo teisės prisistatyti ir gyventi kaip tokiam.

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.