Kūdikis gimdoje

Žiniasklaida mus kasdien gąsdina, kokia baisi ir mirtina yra koronaviruso pandemija, o šalių vyriausybės, mėgindamos ją „suvaldyti“, taiko griežtas, precedento neturinčias ir žmonių laisvę stipriai varžančias priemones. Tačiau pažvelgus į visą šią pandemiją platesniame kontekste, vaizdas tampa šiek tiek kitoks.

Štai, pagal pasaulinę statistikos svetainę worldometers.info, per pirmąsias dvi šių metų savaites pasaulyje nuo koronaviruso mirė apie 100 000 žmonių (jei pripažinsime, kad visi atvejai tikri, nors tuo daug kas abejoja). Tai šiek tiek daugiau nei nuo eismo nelaimių (54 000) ar ŽIV (67 000), bet tiek pat kaip nuo alkoholio vartojimo (100 000), du kartus mažiau nei nuo rūkymo (200 000), daugiau nei tris kartus mažiau nei nuo vėžio (330 000) ir net 17 kartų mažiau nei padaryta abortų (1 700 000).

Apskritai abortai paskutiniais dešimtmečiais yra dažniausia mirties priežastis. 2021 m. buvo padaryta apie 42 600 000 abortų ir tai sudaro 42 procentus visų mirčių (iš viso tais metais mirė 101,5 milijono žmonių). Tai pats didžiausias pasaulio istorijoje genocidas, tačiau, deja, absoliučios daugumos šalių vadovai apie tai nė nekalba. O jei dar prisiminsime, kad, pagal katalikų mokymą, nekaltų vaikų žudymas yra viena iš nuodėmių, besišaukiančių dangaus keršto, į šią ir bet kokias ateityje mūsų laukiančias epidemijas imsime žiūrėti visai kitoje šviesoje.

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.