Lapkritis

Privaloma šventė. 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

Leidžiamos trejos gedulingos šv. Mišios. Procesija į kapines. Bažnyčios aplankymas – vis. atl. už mirusius. Kunigystės ketvirtadienis. Ypatingai meldžiamės už kunigus ir prašome pašaukimų. 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

Švč. Jėzaus Širdies penktadienis, votyvinės Švč. Jėzaus Širdies Mišios (III klasė). 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

Šv. Vitalio ir Agrikolos, kankinių, minėjimas. Nekaltosios Marijos Širdies šeštadienis, votyvinės Nek. Marijos Širdies Mišios (III klasė). 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

(Šventosios Relikvijos.) 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

Šv. Keturių Karūnuotųjų kankinių minėjimas. (Vilniaus arkivyskupijoje: Dievo tarnas arkivysk. Mečislovas Reinys, mirties diena). 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

Šv. Teodoro, kankinio, minėjimas. Katedros aplankymas – vis. atl.

Šv. Trifono, Respicijaus ir Nimfos, merg., kankinių, minėjimas.

Šv. Meno, kank., minėjimas.

(Šv. Stanislovas Kostka, išp.)

Atlaidai Vilniuje. (Švč. Mergelės Marijos Globa.)

(Telšių vyskupijoje: Dievo tarnas vysk. Vincentas Borisevičius, mirties diena).

(Šv. Rapolas Kalinauskas, išp.)

Šv. Felicitos, kank., minėjimas.

Šv. Krizogono, kank., minėjimas.

(Stebuklingojo medalikėlio Nekaltoji Mergelė Marija.)

Šv. Saturnino, kank., minėjimas.

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.