Dėl popiežiaus dalyvavimo pagoniškose apeigose

Benediktas Narsietis – tai lietuvio kunigo slapyvardis.

Kaip praneša katalikiškos minties internetinis portalas lifesitenews.com, popiežius Pranciškus ir dar keli vyskupai dalyvavo demonų iškvietimo apeigose paskutinio vizito į Kanadą metu. Tai katalikams draudžiamas užsiėmimas, nešantis didelę grėsmę dalyvaujantiems, galinčią pasibaigti apsėdimu. Šis veiksmas papiktino daugelį tikinčiųjų, kurie siekia išlikti ištikimi Kristaus evangelijai.

Tinklalapyje rašoma apie atliktą pagonišką indėnų ritualą, smilkant žoleles „į keturias puses“ ir kviečiant „šventąjį dvasių ratą“. Indėnų pagoniškose apeigose buvo meldžiamasi į demonus tokiais žodžiais: „Leisk mums prisiartinti prie šventojo dvasių rato, kad būtų su mumis“. Nekyla abejonių, kad tai buvo atviras demonų iškvietinėjimas.

Smilkymas žolelėmis buvo skirtas dievybei ar dvasioms, „motinai žemei“, kurios nėra tapačios Vienam Tikrajam Dievui. Tai buvo ne tiek kultūrinis, kiek religinis, prietaringas, stabmeldiškas veiksmas, kuris primena Pranciškaus garbintą Vatikane pagonišką dievybę Pachamamą 2019 m.

Kaip apgailėtinai tai atrodo senosios katalikų liturgijos persekiojimo kontekste, kurį įnirtingai vykdo Pranciškus ir jo patikėtiniai. Jie neigia Bažnyčios tradiciją, jos šaknis, bet taip linksta į stabmeldystę.

[apeigos ištrauką galite rasti čia – https://fb.watch/eDxVT6AgjE/ – red. past.]

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.
 • Šis komentaras nebeskelbiamas.
  +Plebanus · 00:02 05/08/2022
  Šis popiežius tradiciją draudžia,stabus garbina.Melskimės už jį prašydami Šv.arkangelo Mykolo pagalbos,kad gintų šventąją motiną bažnyčia nuo stabmeldystės dvasios,nuo erezijos dvasios.
  Šventasis Mykolai Arkangele, gink mus kovoje, būk apgynėju nuo velnio nedorybių ir žabangų. Tesudraudžia jį Dievas, nuolankiai meldžiame, o tu, dangaus galybių Kunigaikšti, Šėtoną ir kitas piktąsias dvasias, kurios pasaulyje slankioja, tykodamos sielų pražudyti, Dievo galybe nugramzdink į pragarą. Amen.

  Šitokią maldą sukūrė ir nurodė kalbėti po skaitytinių šv. Mišių Leonas XIII 1884-aisiais. Tų metų spalio tryliktą dieną popiežius, apsuptas kardinolų, staigiai parkrito be gyvybės ženklų. Atsigavęs jis pasakojo regėjęs viziją, kurioje Šėtonas puola Bažnyčią, tačiau pasirodęs šv. Mykolas ištremia jį atgal į pragarą.
 • Šis komentaras nebeskelbiamas.
  Juozas · 06:14 05/08/2022
  Bukim ištikimi Šv Jonui Pauliui ir Katalikų bažnyčios tradicijom.
 • Šis komentaras nebeskelbiamas.
  Tadas · 11:26 05/08/2022
  Kas čia parašė tą straipsnį? Bando nuplaut nuodėmes kurias padarė kuniga ar kiti Bažnyčios atstovai? Juokinga jei tai kokio bažnyčioj besislepiančio gėjaus straipsnis. Kai tuo pačiu ir slepiasi po sutana ir priešinasi lgbt atstovų vedybų ar sąjungos legalizavimui... Pataikauja kokiom tai kaimo bobutėm kurios buvo uždengtos nuo tiesos jog vis tik egzistuoja ir kitokios orentacijos žmonės, kitokių relygijų kultūros, kad jei tie "kitokie" stumiami į pogrindį tai tik sukelia papildomai dar daugiau problemų visuomenei... Jos net nežino jog patyčios skatina daugiau patyčių ir galiausiai ateina kažkas ir dėl 20€ ivyksta blogų dalykų. Ir tada kalti visi bet savo kaltės niekas nemato. Popiežius atgailauja. O jūs savo nuodėmę slepiat po kažkokiom apeigom... Kur kitiem gal kanibalus primena Krikščionybė pati, vistik valgyt Kristaus kūną ir kraują, na tikrai pakankamai keistai skamba, kad pritempt prie kanibalizmo.. O ir tas šventųjų kūno dalių išsidinimas po parapijas... 
 • Šis komentaras nebeskelbiamas.
  fidelis · 08:53 09/08/2022
  Viešpatie, tu patvirtini tikrus pranašus ir anuliuoji melagingus. Per darytą stabmeldystės ritualą atsiskleidė dabartinių laikų Judas, kuris išrinkimą į apaštalus pavertė išdavystės keliu ir pakibo tarp dangaus ir žemės kaip atmestas dangaus ir žemės. Išvesk Bažnyčią saugiai iš Judo šešėlio į savo tiesos šviesą. Amen
Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.