Lapkritis

Privaloma šventė. 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“. Švč. Jėzaus Širdies penktadienis.

Leidžiamos trejos gedulingos šv. Mišios. Procesija į kapines. Bažnyčios aplankymas – vis. atl. už mirusius. 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“. Nekaltosios Marijos Širdies šeštadienis.

1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

Šv. Vitalio ir Agrikolos, kankinių, minėjimas. 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

(Šventosios Relikvijos.) 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“. Kunigystės ketvirtadienis. Ypatingai meldžiamės už kunigus ir prašome pašaukimų, votyvinės Jėzaus Kristaus – vyriausiojo amžinojo Kunigo Mišios (III klasė).

Šv. Keturių Karūnuotųjų kankinių minėjimas. (Vilniaus arkivyskupijoje: Dievo tarnas arkivysk. Mečislovas Reinys, mirties diena). 1-8 d. Kapinių aplankymas ir pasimeldimas už mirusius - vis. atl. už mirusius (atlaidus galima gauti kiekvieną oktavos dieną). Kapai sutvarkomi, šlakstomi šv. vandeniu, uždegamos žvakės, giedamas „Viešpaties angelas“, „Mirusio vardo paminėjimas“.

Šv. Teodoro, kank., minėjimas. Katedros aplankymas – vis. atl.

Šv. Meno, kank., minėjimas.

(Šv. Stanislovas Kostka, išp.)

Atlaidai Vilniuje. (Švč. Mergelės Marijos Globa.)

(Telšių vyskupijoje: Dievo tarnas vysk. Vincentas Borisevičius, mirties diena).

Šv. Poncijono, pop. ir kank., minėjimas.

(Šv. Rapolas Kalinauskas, išp.)

Šv. Felicitos, kank., minėjimas.

Šv. Petro Aleksandriečio, vysk. ir kank., minėjimas.

(Stebuklingojo medalikėlio Nekaltoji Mergelė Marija.)

Šv. Saturnino, kank., minėjimas.

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.